Salvestatud hüpnoosid

Stressi maandamise hüpnoos

Pikaajaline stress mõjub kogu organismile laastavalt ja on paljude krooniliste haiguste tekkepõhjuseks. Selle kogenud hüpnoterapeudi – Maris Saare – loodud 40-minutilise hüpnoosi abil saad vähendada pikaajalist stressi ning õpetada oma keha lõõgastuma ka stressirohketes olukordades. Stressi maandamise hüpnoosi fookus on pikaajaline ehk seda hüpnoosi regulaarselt kuulates saad vähendada stressi, mis on kogunenud pikema perioodi jooksul ning muuta oma stressiga seotud mustreid kogu eluks.

39 €

*Peale salvestatud hüpnoosi ostu saad seda kuulata oma marissaar.com konto alt.

Et kuulamine oleks kõige tulemuslikum

Kuidas ja millal lindistusi kuulata?
*Tegemist ei ole personaalse, vaid ette salvestatud hüpnoosiga ning võib juhtuda, et kõik hüpnoosis toodud sõnumid ei kõneta sind. Lase sellel osal lihtsalt endast mööda minna ja võta endaga kaasa see, mis sind kõige rohkem kõnetab.

Hei!

Mina olen Maris Saar
Terapeut, koolitaja ja 11-aastase noormehe ema. Ma olen ise tükk aega oma ülekaalu ja eeldiabeediga maadelnud ning mõistnud, et alati ainult toitumisest ja liikumisest ei piisa. On vaja sisemist sära ja tunnet. Ma olen aidanud rohkem kui 300 naisel enda kehaga rahu teha ning oma mõttemustreid alateadlikult ära muuta läbi meditatsiooni ja hüpnooside.

Minu suurim live auditoorium

0

inimest

Olen läbi viinud rohkem kui 

0

hüpnoosi sessiooni

Olen koolitanud inimesi üle

0

aasta

Olen välja koolitanud rohkem kui

0

professionaali

Korduma Kippuvad Küsimused

KKK

Mis on hüpnoos?

Hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, mida iga inimene läbib keskmiselt 2 korda päevas, see on see rahulik, mõttevaba olek, mida inimesed kogevad. Selles olekus on inimene veel ärkvel, ta suudab mõelda, liikuda – ta on lihtsalt rahulikum. Hüpnoos on teaduslikult tõestatud meetod, mille jooksul inimene saab ise enda sees muuta protsesse läbi mõttevaba oleku. Ameerikas ja Suurbritannias tunnustab Arstide liit hüpnoosi kui vajalikku teraapialiiki, mis koos teiste teraapiatega (nt psühholoogi vastuvõtt) saab inimest aidata.

Kas hüpnoosis jääb inimene magama/kas ta mäletab pärast seda?

Väga väsinud inimene võib hüpnoosiolekus jääda magama ja see on täiesti turvaline. Meie seansside ajal tavaliselt inimesed magama ei jää, on täiesti ärkvel, saavad kaasa rääkida, liigutada ja mäletavad kõike.

Kas kõik inimesed alluvad hüpnoosile/Mind pole veel siiani hüpnoosi viidud?

Kuna hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, siis kui inimene on elus maganud, siis ta on ka hüpnoosis olnud. Keskmiselt läbib inimene hüpnoosiolekut 2 korda päevas – õhtul kui magama jääb ja hommikul kui ülesse ärkab. Mõnel inimesel võtab lõdvestumine, teise inimese usaldamine ja mõtete kinni panek lihtsalt kauem aega.

Kas on garantiisid?

Hüpnoosis, nagu elus – pole tegelikult garantiisid. Ka arsti juures teile garantiid ei anta. Meie teeme enda poolt kõik, et aidata kliendil leida lahendusi, kuid me ei võta vastutust selle eest, kas klient edaspidi ka vajalikke samme astub, et probleem tegelikult laheneks.