Psychology, marketing and life

Psychology, marketing and life

Pildigalerii

Maris Saar on fotograaf, turundaja, Eesti parim pulmafotograaf 2013.aastal ning saavutanud 2.koha aastal 2014. Maris Saar on korraldanud fotokoolitusi aastast 2012 ning koostöös töötukassaga on koolitatud ~20 personaalsel koolitusel osalenud pulmafotograafi, ~10 personaalsel koolitusel osalenud fototöötlejat ning grupikoolitustel on osalenud ~110 fotograafi.

Marise stiil on lifestyle fotograafia, ehk siis juhitud poosid, kus noorpaar saab piisavalt juhendamist oma kehahoiakus, näoilmetes kuid neile antakse juhised, kuidas omavahel suhelda, samal ajal kui valgus, võttenurgad ja kindlad nurgad on piltidele kaasatud.

Marise jaoks on väga tähtis, et terve galerii oleks ühtne ning fotograafil oleks maksimaalselt kontroll enda käes kõikide piltidega, sh. suhtlemist ja koordineerimist pulmaisade, videograafide, stilistide, meikarite, pulmakorraldajate jt-ga et fotograaf saaks maksimaalselt end päevaks ette valmistada. Samuti on Marisele tähtis, et pruutpaar saaks maksimaalselt hea kliendikogemuse.

Kõike seda õpetab ta oma koolitustel edasi, kuni selleni, et iga õpilane saab endale pildinimekirja, nii kirjaliku kui pildilise, mida ise edaspidi pulmades kasutada, personaalse tagasiside oma töödele ning ka psühholoogilise kava, kuidas suhelda paaridega, kuidas end müüa ja kuidas anda maksimaalselt hea tulemus nii, et ise tervet sessiooni haldad ja samal ajal naudid. Maris on pildistanud kokku ~200 pulma. 

Väike valik tehtud töödest: 

en_USEnglish
etEesti en_USEnglish